Opublikowano

Galwaniczny peeler wodny: Efekty ultradźwiękowego peelingu

Galwaniczny peeler wodny: Efekty ultradźwiękowego peelingu

Ultradźwiękowy peeling wodny

Częstotliwość peeleru galwanicznego wynosi 28 kHz, ma więc niską częstotliwość. Zarazem wykazuje wielką siłę, zdolność do głębokiej penetracji skóry i świetną stabilność. Ultradźwiękowe fale o częstotliwości 28 kHz są zdolne rozszerzyć się w wodzie, ponieważ odpowiednio dopasują się do długości falowej wody.  Dzięki wysokiej zawartości wody w ludzkim organiźmie (w przybliżeniu 70%), peeling wykazuje bardzo dobre efekty.

Efekty ultradźwiękowego peelingu

Tryb peelingowy

Galwaniczny peeler wodny: Efekty ultradźwiękowego peelingu 13

 • Zasięg

Usuwa, czyści, sterylizuje i odłupuje martwe komórki ze skóry i porów

Złota szpatułka

 1. Głowica na szpatułce powleczona jest szczerym złotem (99,9%)
 2. Łagodzi objawy alergii na metale
 3. Wysoka przewodność elektryczna zwiększa galwaniczny efekt synergiczny
 4. Złoto wykazuje działanie antybakteryjne

Galwaniczny peeler wodny: Efekty ultradźwiękowego peelingu 14

Prąd galwaniczny

Prąd nieprzerwanie i regularnie cyrkuluje przez ciało i ludzką tkankę, rewitalizuje tkankę i ma pozytywny wpływ na chemiczne i fizyczne reakcje w ciele.

Właściwości urządzeń galwanicznych

Urządzenie galwaniczne posiada anodę i katodę. Peeler wykorzystuje zmiany chemiczne, które mają miejsce na dodatnich i ujemnych polach. Działanie aktywnej i nieaktywnej elektrody umożliwia bardziej efektywne przenikanie prądu przez skórę.

Przenikalność

Efekt przenikania ampułki odżywczej i esencji do skóry

Lifting

Włókna skóry uaktywniane są za pomocą wytwarzania fal ultradźwiękowych, które pomagają z eliminacją zmarszczek i zapewniają lepszą elastyczność skóry.

Galwaniczny peeler wodny: Efekty ultradźwiękowego peelingu 15

Tryb G-blue: Reakcja alkaliczna (katoda (-))

Galwaniczny peeler wodny: Efekty ultradźwiękowego peelingu 16

 • Napięcie: Wysokie (40 mV) / Niskie (-4,36V)
 • Poprawia zaopatrzenie skóry w krew za pomocą reakcji alkalicznej na ujemnej elektrodzie (-), co ulepsza krwiobieg i pomaga skórze zrelaksować się za pomocą neurostymulacji.
 • Niebieska (długość fali 470nm) LED (1mm transiluminacja). Jest wchłaniana tkanką nabłonkową skóry. Stymuluje porfiryn do produkowania większej ilości tlenu w komórkach, co wspomaga sterylizację skóry i leczenie trądzika. Badania uniwersyteckie wykazały, że promieniowanie skóry za pomocą 470nm LED w miejscach uszkodzenia skóry wspomaga gojenie ran.

Tryb G-Red: Reakcja z kwasem (anoda) +))

Galwaniczny peeler wodny: Efekty ultradźwiękowego peelingu 17

 • Napięcie: Wysokie (4,48 V) / Niskie (80 mV)
 • Pomaga ponownie obnowić warstwę kwasową skóry za pomocą reakcji z kwasem na dodatniej elektrodzie (+). Ma również działanie wybielające usuwające przebarwienia oraz pomaga ulepszać i wspierać regeneracyjne cechy skóry.
 • Czerwona (długość fali 624nm) LED (2 mm transiluminacja) przeniknie skórę właściwą, stymuluje mitochondria i wspiera produkcję ATP (adenozyno-5′-trifosforan), co może zapewnić lepszą elastyczność, zmniejszyć widoczność zmarszczek i spowolnić procesy starzenia się.

Protokół z próbyGalwaniczny peeler wodny: Efekty ultradźwiękowego peelingu 18