Hipoalergiczny skrobak galwaniczny peeler RECLAR – złoty

Certyfikaty i nagrody
Twoja ocena
100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Nawet drogie kosmetyki nie pomogą Twojej skórze, jeśli masz zatkane pory. Wypróbuj hipoalergiczny skrobak galwaniczny RECLAR – złoty, który na podstawie badań klinicznych zapewnia lifting i rozjaśnienie cery.

 • Unikalny skrobak ultradźwiękowy z Korei czyści głęboko skórę
 • Kremy i serum wprowadzi głębiej w skórę i zapewni lepsze wchłanianie składników odżywczych
 • Niebieskie światło leczy pryszcze i zapobiega ich powstawaniu
 • Czerwone światło eliminuje zmarszczki na czole i wokół oczu oraz ściąga pory
 • Głowica powleczona 99,91% szczerym 24k złotem maksymalizuje efekt
 • Skrobak RECLAR nadaje się nawet do najbardziej wrażliwej skóry
 • Wystarczy aplikować 5 minut dziennie!

849.00 

Na stanie

Oczekiwana dostawa 04. 07. 2022 -

Wideo

Jak używać peeler RECLAR - Angielski

Hipoalergiczny skrobak galwaniczny peeler RECLAR – złoty
Odtwórz wideo

Doświadczenia użytkowniczki - Daniela Novakova

Home
Odtwórz wideo

Doświadczenia użytkowniczki - Anezka Hladikova

Peeler
Odtwórz wideo

Opis

Codzienne stosowanie kosmetyków nie zajmie Ci więcej niż 5 minut. W tym krótkim czasie z porów zostaną usunięte nieczystości, a składniki odżywcze wchłonięte do skóry. To wszystko dzięki metodzie jonizacji galwanicznej.

Peeling wodny

Hipoalergiczny peeling oraz usuwanie łoju skórnego i brudu działa na zasadzie wibracji ultradźwiękowych, które wnikają głęboko w skórę, nie drażniąc jej. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia, martwe komórki i sebum z porów oraz sprawia, że skóra zaczyna oddychać.

Jonizacja galwaniczna

Podczas stosowania jonizacji galwanicznej bezpośrednio na skórę, składniki odżywcze z maski lub serum wnikają głęboko w skórę. Mikroprąd, który działa na powierzchnię skóry, doskonale rozjaśni cerę.

Terapia światłem

Galwanizowana skóra jest naświetlana niebieskim (470 nm) i czerwonym (624 nm) światłem. Jonizacja galwaniczna sprawi, że Twoja zmęczona skóra będzie wkrótce czysta i witalna.

Światło niebieskie pomaga wchłaniać serum kosmetyczne lub maski głęboko

w skórę. Skrobak RECLAR usuwa trądzik, łagodzi stany zapalne, zapewniając zdrową skórę bez niedoskonałości. Maski często kupują je dla swoich nastoletnich córek.

Światło czerwone skutecznie zapobiega starzeniu się. Wspomaga tworzenie się

kolagenu, wygładza zmarszczki i drobne linie, które mogą wystąpić już od 30. roku życia oraz zapewnia elastyczność skóry. Pomoże Ci osiągnąć promienną, młodą cerę bez zmarszczek.

Czytaj również: Najulubieńsza terapia przeciw zmarszkom i trądzikowi? Galwanizacja cery

Terapia złotem

Hipoalergiczny złoty masaż maksymalizuje skuteczność jonizacji galwanicznej i terapii światłem. Łagodzi, rozjaśnia i wspiera lifting Twojej skóry.

Od peelingu przez eliminację problemów skórnych i przebarwień skóry po lifting – możesz cieszyć się niecodzienną pielęgnację, która nie kończy się na estetyce.

Skrobak RECLAR jest lekki i łatwy w użyciu. Możesz zabrać go z sobą i w podróż, gdzie nie masz możliwości uczęszczania do salonu kosmetycznego.

RECLAR – hipoalergiczny skrobak galwaniczny zaleca się łączyć z rozjaśniającą maseczką twarzową RECLAR  i z serum RECLAR.

Hipoalergiczny skrobak galwaniczny peeler RECLAR – złoty 1

Informacje dodatkowe

Waga 250 g
Wymiary 200 × 50 × 90 mm

Jak to działa?

 1. Zacznij peelingiemHipoalergiczny skrobak galwaniczny peeler RECLAR – złoty 2

Peeling to najważniejsza część tego procesu. Aż 30 000 wibracji za sekundę usunie starą skórę. Zarazem wyczyści pory od łoju skórnego, zapobiegając powstawaniu trądziku i przyśpieszając jego leczenie.

Metoda:

 • Oczyść cerę sprawdzonym sposobem (woda micelarna do demakijażu, tonik…)
 • Wybierz funkcję skrobaka (naciśnij dłużej przycisk, aby włączyć urządzenie. Następnie naciśnij krótko przycisk, żeby przejść do funkcji skrobaka.)
 • W przypadku wilgotnej cery użyj skrobaka RECLAR, delikatnie przejeżdżając po skórze w kierunku wskazanym na rysunkach. Zastosuj na całą skórę, proces powinien zająć około 5 minut.
 • Jeśli skóra usycha, stale nawilżaj ją wodą lub wodą mineralną. Skrobak używa rozprysku, który na suchej skórze nie musi być tak skuteczny.

Hipoalergiczny skrobak galwaniczny peeler RECLAR – złoty 3 Hipoalergiczny skrobak galwaniczny peeler RECLAR – złoty 4

 • Z początku można używać skrobaka raz w ciągu 2 dni. Kiedy skóra jest ładnie oczyszczona, zwykle wystarczy użyć raz w tygodniu lub raz w ciągu dwóch tygodni, w zależności od rodzaju skóry.
 • Po peelingu skóra może być sucha. Dlatego zaleca się nałożenie maseczki, serum lub kremu.
 1. Zastosuj niebieskie światłoHipoalergiczny skrobak galwaniczny peeler RECLAR – złoty 5

Kolejnym krokiem jest terapia niebieskim światłem. Pomaga złagodzić problemy skórne i stany zapalne, skutecznie zwalczając trądzik i łagodząc jego objawy. Zarazem przy funkcji niebieskiego światła przebiega masaż galwaniczny, który pomaga wchłaniać składniki odżywcze z maseczki lub serum do skóry.

Metoda:

 • Nałóż serum lub maseczkę na oczyszoną skórę.
 • Po włączeniu skrobaka naciśnij krótko 2 razy przycisk, włączając funkcję niebieskie światło (G-Blue).
 • Przejeżdżaj urządzeniem po skórze w kierunku wskazanym na rysunkach przez okres około 5 minut.
 • W trakcie używania trzymaj skrobak palcami za złote krawędzie. Są to elektrody, które aktywują funkcję niebieskiego światła. Można to poznać według zapalenia się światła przy kontakcie głowicy ze skórą.
 • Po przyłożeniu głowicy do skóry możesz poczuć delikatne kłucie. Jest ono spowodowane jonizacją i jest całkowicie nieszkodliwe dla skóry i ciała.

Hipoalergiczny skrobak galwaniczny peeler RECLAR – złoty 6 Hipoalergiczny skrobak galwaniczny peeler RECLAR – złoty 7

 • Niebieskie światło można stosować w połączeniu z maseczką RECLAR. Aplikuj maseczkę na twarz, a następnie użyj niebieskiego światła. Możliwe jest również łączenie z innymi kosmetykami, do których jesteś przyzwyczajona.
 • Z funkcji niebieskiego światła możesz korzystać codziennie. Po kilku tygodniach używania wystarczy zwykle częstotliwość 2-3 razy w tygodniu w zależności od rodzaju skóry.
 1. Zastosuj czerwone światłoHipoalergiczny skrobak galwaniczny peeler RECLAR – złoty 8

Ostatnim krokiem jest czerwone światło. Masaż ultradźwiękowy w połączeniu z galwanizacją redukuje wolne rodniki, a skóra uzyskuje naturalną witalność. Czerwone światło wygładza zmarszczki, ściąga pory i zapewnia skórze elastyczność.

Metoda:

 • Nałóż krem odżywczy lub krem przeciw zmarszczkom na skórę.
 • Po włączeniu urządzenia naciśnij krótko trzy razy przycisk, żeby aktywować funkcję czerwonego światła (G-Red).
 • Przejeżdżaj urządzeniem po skórze w kierunku wskazanym na rysunkach przez okres około 5 minut.
 • Pamiętaj, żeby w trakcie używania trzymać skrobak za złote elektrody na krawędziach. Zapalenie czerwonej lampki po przyłożeniu głowicy do skóry sygnalizuje, że urządzenie działa sprawnie.

Hipoalergiczny skrobak galwaniczny peeler RECLAR – złoty 6 Hipoalergiczny skrobak galwaniczny peeler RECLAR – złoty 7

 • Z funkcji czerwonego światła można korzystać codziennie. Po kilku tygodniach używania wystarczy zwykle 2-3 razy w tygodniu w zależności od rodzaju skóry

Galwanizacja i terapia złotem

 • Podczas stosowania obu funkcji światła dzięki galwanizacji na twoją skórę oddziałują również jony dodatnie i ujemne. To wpływa na wchłanianie kosmetyków w skórę, a tym samym na zwiększenie odporności skóry oraz na czyszczenie i ściąganie porów.
 • Głowica z 99,9% złota zapewnia terapię złotem, która przynosi lepsze krążenie krwi i usuwa toksyny, wspierając również inne funkcje urządzenia.

Częste pytania

Jak czyścić skrobak RECLAR?
Zaleca się czyszczenie skrobaka wacikami z niewielką ilością alkoholu. Czyszczenie serwetkami papierowymi nie jest wskazane, ponieważ może dochodzić do stopniowego ścierania złota z głowicy. Nie używaj również żadnych chemicznych środków czyszczących, mogłyby uszkodzić głowicę.

Jak często mogę używać skrobaka RECLAR?

Z początku zaleca się stosowanie peelingu co drugi dzień. Po miesiącu używania wystarczy raz w tygodniu, a później raz co 2 tygodnie w zależności od rodzaju skóry. Z funkcji G-Blue i G-Red można korzystać codziennie. Po miesiącu zwykle wystarczy 2-3 razy w tygodniu, znowu to zależy od rodzaju skóry.

Mogę stosować wszystkie funkcje naraz?

Tak, owe funkcje można dowolnie łączyć. Można zacząć peelingiem, a potem kontynuować niebieskim i czerwonym światłem zgodnie z opisem w sekcji Jak to działa. Możliwe jest również aplikowanie każdej funkcji samodzielnie, co zależy od Ciebie i potrzeb Twojej cery.

Jak długo powinno przebiegać jedno czyszczenie?

To zależy od tego, czy używasz jednej lub łączysz więcej funkcji naraz. Staraj się nie przekraczać całkowitego czasu czyszczenia 15 minut, żeby uniknąć ewentualnego podrażnienia skóry. Wskazane jest korzystanie z każdej funkcji przez 5 minut. W przypadku wrażliwszej skóry na początek wystarczą 3-4 minuty, które można stopniowo przedłużać.

Kiedy trzeba stosować poszczególne funkcje?

Funkcję peeling zastosuj po wyczyszczeniu skóry na nawilżoną cerę. Po nałożeniu maski lub serum polecamy funkcję G-Blue, która sprzyja lepszemu wchłanianiu i oddziałuje przeciwzapalnie. Następnie możesz nanieść krem i skorzystać z funkcji G-Red, która wywołuje ściąganie porów, uzupełniając cały proces. Bardziej szczegółowe instrukcje znajdziesz w sekcji Jak to działa.

Czy mam zawsze używać maski lub jakichś preparatów?

Koniecznie trzeba mieć skórę zwilżoną wodą, wodą mineralną, kremem, maską lub serum.

Czy nie przeszkadza, jeśli jedno miejsce będę przejeżdżać w trakcie czyszczenia tą samą funkcją dwukrotnie?

Na pewno to nie przeszkadza. Czyszczenie za pomocą jednej funkcji może trwać przez 5 minut, zatem przejechanie jednego miejsca nawet kilkakrotnie nie stanowi problemu.

Po jakim czasie zobaczę pierwsze efekty?

Pierwsze efekty powinne być widoczne po około trzech 3 tygodniach używania. Po 2 miesiącach stan Twojej cery znacznie się poprawi.

Czy mogę używać urządzenia również na wrażliwą skórę wokół oczu, gdzie mi się tworzą zmarszczki?

Funkcję G-Red przeciw zmarszczkom można stosować również wokół oczu. Zaleca się tylko ich zamknięcie, żeby światło nie świeciło bezpośrednio do oka. Inne funkcje w tych miejscach nie są zwykle potrzebne, cerze jednak nie zaszkodzą.

Czy powinnam używać niebieskiej funkcji, nawet jeśli nie mam trądziku?

Niebieska funkcja G-Blue poprawia strukturę skóry i zapobiega stanom zapalnym. Może pomóc osobom cierpiącym na trądzik, jednak nadaje się dla każdego. Dzięki galwanizacji znaduje zastosowanie również przy wprowadzaniu maski lub serum do skóry.

Można łączyć czerwone i niebieskie światło?

Tak, można bezpiecznie korzystać ze wszystkich funkcji po kolei. Zaleca się zacząć niebieskim światłem w celu lepszego włączenia maseczki lub serum i zakończyć czerwonym światłem w celu wchłonięcia kremu oraz ściągnięcia porów. Szczegółowe instrukcje znajdują się w sekcji Jak to działa.

Jak mocno powinnam naciskać urządzenie podczas peelingu?

Urządzenie zostało zaprojektowane tak, żeby czyściło Twoją skórę do głębokości, zatem nie trzeba wcale naciskać. Twoja ręka jest tylko pośrednikiem między urządzeniem a Tobą. Nadmierny nacisk może doprowadzić do niepotrzebnego podrażnienia skóry.

Jakich kremów i serum mogę używać ze skrobakiem RECLAR?

Możesz użyć dowolnego kremu, serum lub maski, do których jesteś przyzwyczajona. Polecamy maseczkę RECLAR zawierającą wszystkie substancje, których Twoja skóra potrzebuje, a w połączeniu ze skrobakiem świetnie ją odżywi i rozjaśni. Po nałożeniu maski wskazane jest wspomóc jej wchłanianie niebieskim światłem (G-Blue).

Czy mogę używać urządzenia podczas ciąży?
Nie zaleca się stosowania urządzenia podczas ciąży. Lepiej poczekaj, aż dziecko przyjdzie na świat.

Czy niebieskie i czerwone światło szkodzi oczom?

Czerwone i niebieskie światło są bezpieczne, oczom nie szkodzą.

Czy mogę używać szpatułki podczas ciąży?

Nie zaleca się stosowania szpatułki podczas ciąży. Lepiej poczekaj, aż dziecko przyjdzie na świat.

Czy niebieskie i czerwone światło szkodzi oczom?

Niebieskie i czerwone światło jest bezpieczne, oczom nie szkodzi.

Czy mogę używać szpatułki w przypadku problemów z sercem?

Osobom cierpiącym na problemy z sercem zalecamy skonsultowanie się z lekarzem. Używanie szpatułki może okazać się szkodliwe.

Parametry techniczne

Pasmo przenoszenia: 28 000 Hz

Wymiary: 170 x 50 x 15,5 mm

Masa: 90g

Bateria: 500mAh/3,7V/Li-polimer

Czas ładowania: 60min., czas użycia – 30min. po pełnym naładowaniu

Gwarancja: 2 lata

Hipoalergiczny skrobak galwaniczny peeler RECLAR – złoty 11

Co otrzymasz w opakowaniu?

 Urządzenie RECLAR

Kabel do ładowania z możliwością podłączenia do USB (bez ładowarki do gniazdka, zamiast niej można skorzystać np. z ładowarki do komórki lub USB w komputerze stacjonarnym)

Instrukcja obsługi w języku polskim

Wodoodporny pokrowiec podróżny na urządzenie

Certyfikaty i nagrody

Certyfikat i testy hypoalergicznej szpatułki RECLAR:

 1. CE – certyfikat dla UE
  Certyfikat CE str 1.
   Certyfikat CE str 2.
 2. Ocena kliniczna (wzmocnienie i rozjaśnienie cery)
 3. Certyfikat 99,91 % szczerości złota na ostrzu
 4. Certyfikat na długość fali niebieskiego i czerwonego światła
  Długość fali str 1.
   Długość fali str 2.
   Długość fali str 3.
 5. KC certyfikat MSIP-REM-gbt-RB01
 6. Certyfikat FDA
 7. Patent na urządzenie do pielęgnacji cery z ręczną elektrodą
 8. Patent na indykator właściwej funkcji galwanicznej i technologii ultradźwiękowej
 9. Raport testu trybu galwanicznego
  Test str 1.
   Test str 2.
   Test str 3.
   Test str 4.
 10. 2016 – nagroda dla marki premiowej
 11. 2017 – nagroda Hi-Seoul Good Product
 12. 2018 – nagroda – Brand Stars
 13. Certyfikat GMP
 14. ISO 9001:2015
 15. ISO 13485:2003
 16. Badania porównawcze o zdolności usuwania wolnych rodników za pomocą niebieskiego i czerwonego światła – odmładzający efekt terapii świetlnej
 17. Wpływ wysokofrekwencyjnej i ultradźwiękowej pielęgnacji na pigmentację skóry
 • AKCJA: RECLAR Pakiet nawilżający

  AKCJA: RECLAR Pakiet nawilżający

  KORZYSTNY ZESTAW

  Promocja! 322.96 

  Brak w magazynie

  Czytaj dalej
 • AKCJA: RECLAR Pakiet nawilżający

  AKCJA: RECLAR Pakiet nawilżający

  KORZYSTNY ZESTAW

  Promocja! 322.96 

  Brak w magazynie

  Czytaj dalej
 • Hipoalergiczny skrobak galwaniczny peeler RECLAR

  Hipoalergiczny skrobak galwaniczny peeler RECLAR

  Dostawa gratis

  639.00 

  Na stanie

  Dodaj do koszyka
 • Korzystny zestaw: 5x esencja Camelia 100 ml do twojego ION Mistu

  Korzystny zestaw: 5x esencja Camelia 100 ml do twojego ION Mistu

  KORZYSTNY ZESTAW

  Promocja! 165.00 

  Na stanie

  Dodaj do koszyka
 • Korzystny zestaw: RECLAR rozjaśniająca maseczka do skóry - 20 szt.

  Korzystny zestaw: RECLAR rozjaśniająca maseczka do skóry – 20 szt.

  KORZYSTNY ZESTAW

  Promocja! 325.00 

  Brak w magazynie

  Czytaj dalej
 • Korzystny zestaw: RECLAR ION MIST 24H czarny + 4x esencja Camelia

  Korzystny zestaw: RECLAR ION MIST 24H czarny + 4x esencja Camelia

  KORZYSTNY ZESTAW

  Promocja! 325.00 

  Na stanie

  Dodaj do koszyka
 • Korzystny zestaw: RECLAR ION MIST 24H biały + 4× esencja Camelia

  Korzystny zestaw: RECLAR ION MIST 24H biały + 4× esencja Camelia

  KORZYSTNY ZESTAW

  Promocja! 325.00 

  Na stanie

  Dodaj do koszyka
 • Specjalny zestaw startowy: Kompletna pielęgnacja skóry

  Specjalny zestaw startowy: Kompletna pielęgnacja skóry

  KORZYSTNY ZESTAW

  Promocja! 1,178.40 

  Brak w magazynie

  Czytaj dalej
 • RECLAR – kojąca esencja Camelia

  RECLAR – kojąca esencja Camelia

  39.00 

  Na stanie

  Dodaj do koszyka
 • Spray do jonizacji RECLAR ION MIST 24 H

  Spray do jonizacji RECLAR ION MIST 24 H

  229.00 

  Na stanie

  Czytaj dalej
 • RECLAR Pure Vita Serum 30ml

  RECLAR Pure Vita Serum 30ml

  119.00 

  Na stanie

  Dodaj do koszyka
 • RECLAR Magic Finger – eye masseur

  RECLAR Magic Finger – eye masseur

  99.00 

  Brak w magazynie

  Czytaj dalej
 • RECLAR rozjaśniająca maseczka twarzowa 5pack

  RECLAR rozjaśniająca maseczka twarzowa 5pack

  99.00 

  Brak w magazynie

  Czytaj dalej
 • Hipoalergiczny skrobak galwaniczny peeler RECLAR – złoty

  Hipoalergiczny skrobak galwaniczny peeler RECLAR – złoty

  Dostawa gratis

  849.00 

  Na stanie

  Dodaj do koszyka

Rabat na powitanie

Podaj adres email, a otrzymasz zniżkę na zakupy