oriznuto

Najbardziej ulubiona terapia przeciw zmarszczkom i trądzikowi? Galwanizacja cery

Galwanizacja cery i twarzy znana jest przede wszystkim jako wysoce skuteczna terapia przeciw zmarszczkom. Świetne rezultaty wykazuje również w walce przeciw trądzikowi! Co to jest galwanizacja i jak pomaga naszej cerze? Po przeczytaniu artykułu zrozumiesz, dlaczego żelazko galwaniczne to jeden ze współczesnych anty age trendów.

5 spektakularnych ciekawostek o galwanizacji twarzy

Najbardziej ulubiona terapia przeciw zmarszczkom i trądzikowi? Galwanizacja cery 1

 • Eksperci w pielęgnacji skóry uważają galwanizację za “nieinwazyjny facelift” – pomaga usuwać zmarszczki bez używania igły
 • Działa przeciwzapalnie, dlatego skutecznie walczy z trądzikiem
 • Terapia galwaniczna przypomina przyjemny masaż, można ją przyrównać do silniejszego prądu wody i jest prawie bezbolesna
 • Nadaje się do wszystkich typów cery włącznie bardzo wrażliwej skóry i wykazuje szereg benefitów
 • W przemyśle kosmetycznym stosuje się już ponad 50 lat

Co to jest galwanizacja i jak działa?

Czy znasz często wspominane słowo galwanizacja, jednak nie wiesz dokładnie, co  oznacza i jak działa? Chodźmy więc sobie zwęźle wytłumaczyć na czym polega tajemnicza zasada galwanizacji.

Zacznijmy nieznacznie w dziedzinie techniki. Nie obawiaj się, nie będziemy zajmować się żadnymi skomplikowanymi szczegółami. Galwanizacja wykorzystuje działanie prądu o stałym natężeniu, specjalnie do celów kosmetycznych i zabiegów estetycznych. W trakcie galwanicznej pielęgnacji cery do skóry przechodzi prąd stały, który stymuluje komórki skóry.

Dzięki działaniu mikroprądu na cerę dochodzi przy regularnym używaniu urządzeń galwanicznych do zmiękczania skóry i jej oczyszczania. Dzięki temu twoja cera pozbędzie się wszelkich nieczystości, a ponadto jej struktura stanie się bardziej delikatna, tak więc będzie ładnie gładka i jędrna.

Dzięki galwanizacji można lepiej wprowadzić w skórę preparaty kosmetyczne. Przechodzą głęboko aż do warstwy dermis, gdzie dochodzi do produkcji kolagenu i elastyny. Galwanizacja więc pomaga odżywiać skórę z zewnątrz. Przyczynia się do nawilżania skóry i krążenia krwi na twarzy. Dzięki temu cera staje się odżywiona i bardziej jaśniejąca!

Jaka jest jej cena?

Najbardziej ulubiona terapia przeciw zmarszczkom i trądzikowi? Galwanizacja cery 2Cena galwanizacji różni się w zależności od konkretnego salonu, a ponieważ proces ten trzeba powtarzać, regularne wizyty w salonie mogą słono kosztować. Jedną z możliwości jak zaoszczędzić, to zakup żelazka galwanicznego, z którym możesz wykonywać galwanizację w domu.

Nie staraj się jednak oszczędzać za wszelką cenę! Trzeba bowiem wybrać jakościowe urządzenie, ponieważ rezultaty galwanizacji mogą  znacznie się różnić. Do pielęgnacji w domu możesz stosować na przykład skrobaka RECLAR, którego  regularnie używa już ponad 1.000 zadowolonych klientek.

Żelazko galwaniczne do domowego stosowania: Dlaczego należy między anti age trendy

Czy zaczynasz z niezadowoleniem zauważać delikatne zmarszczki i linie, które wkradły się do twojej twarzy już około trzydziestki? Nic dziwnego w tym, że przy współczesnym poziomie stresu i niesprzyjającym czynnikom atmosferycznym, nasza cera starzeje się przedwcześnie.

I tu właśnie może pomóc prąd galwaniczny, który odnawia elastyczność, a cerę dosłownie “ściąga”. Działa jak świetna prewencja przeciw zmarszczkom. Zelazko galwaniczne do domowego stosowania należy dzięki temu między współczesne anti age trendy.  Tak więc jest wskazane zacząć z niego korzystać jak najprędzej.

Jeżeli już przez dłuższy czas bezskutecznie kupujesz najdroższe kremy przeciw zmarszczkom, a jednak ciągle nie widzisz żadnych rezultatów, nie trać nadziei. Nawet teraz nie jest zbyt późno na galwanizację. Z doświadczeń naszych klientek wynika, że skrobak galwaniczny RECLAR pomaga kobietom w wieku nawet nad 65 lat. Właśnie dzięki temu urządzeniu możesz w pełni wykorzystać działanie twoich preparatów kosmetycznych i poprawić strukturę cery oraz usunąć zmarszczki prostą regularną pielęgnacją w domu.

Żelazko galwaniczne na trądzik? Pielęgnacja skrobakiem  RECLAR przed i po

Jak już wspomnieliśmy wyżej, usuwanie zmarszczek to nie jedyna korzyść z procesu galwanizacji. Dzięki wyczyszczeniu cery i usunięciu nieczystości z porów pomaga również przy stanach zapalnych skóry.

Służy nie tylko jako prewencja przeciw trądzikowi, potrafi bowiem odbudować uszkodzoną tkankę i przyśpieszyć proces gojenia skóry. Pomoże ci pozbyć się nieprzyjemnych i nieładnych pryszczy, które mogą nieźle dokuczyć.

Przykład działania galwanizacji w połączeniu z niebieskim światłem, które również skutecznie działa przeciw trądzikowi, opisała w recenzji nasza klientka pani Monika Mrlinová. Zerknij na wspaniałe działanie terapii świetlnej i galwanizacji przed i po!

Najbardziej ulubiona terapia przeciw zmarszczkom i trądzikowi? Galwanizacja cery 3

„Kupiłam RECLAR przede wszystkim dlatego, ponieważ zaczął mi się pojawiać trądzik na twarzy. Były to głębokie, sprawiające ból pryszcze, które wcale nie wyglądały dobrze. Peeler mi oczywiście nie pomógł z dnia na dzień, ale dzięki regularnemu stosowaniu rano i wieczorem, pozbyłam się trądziku w ciągu dwóch miesięcy…“

Kiedy galwanizacja może zaszkodzić

Chociaż prąd galwaniczny jest według dotychczasowych stwierdzeń dla zdrowego człowieka zupełnie nieszkodliwy, w niektórych przypadkach jest wskazane z galwanizacji zrezygnować. Terapia galwaniczna jest na przykład nieodpowiednia dla ludzi z kardiostymulatorem lub schorzeniami sercowymi. Nie nadaje się również dla kobiet w ciąży oraz ludzi, którzy mają w ciele metalowe implanty.

Jeśli cierpisz na cukrzycę, epilepsję czy poważniejsze schorzenie tarczycy, używanie przyrządów galwanicznych należy bezwarunkowo skonsultować z lekarzem.

Jak wykorzystać działanie galwanizacji w domu?

Jeśli zdecydowałaś się na zakup skrobaka galwanicznego do domu, należą ci się gratulacje, bo od ładnej cery dzieli cię już tylko jego regularne stosowanie! Proces galwanizacji z właściwym urządzeniem nie jest wcale wymagający, dlatego nie musisz się w ogóle obawiać galwanizacji w domu. Postępuj w następujący sposób:

 1. Oczyść twarz środkiem czyszczącym, do którego jesteś przyzwyczajona, ewentualnie możesz wykonać peelingNajbardziej ulubiona terapia przeciw zmarszczkom i trądzikowi? Galwanizacja cery 4
 2. Nanieś swoją ulubioną maseczkę, serum lub krem na twarz
 3. Włącz funkcję galwaniczną urządzenia (na skrobaku RECLAR funkcja niebieskie lub czerwone światło), przyłóż do skóry i przejeżdżaj od zewnątrz na wewnątrz
 4. Poczujesz delikatne zdrętwienie, dzięki któremu poznasz, że urządzenie działa sprawnie
 5. W przypadku, że twoje serum lub krem w trakcie procesu wysycha, możesz nawilżyć twarz wodą
 6. Przeprowadzaj galwanizację kilka minut (po pewnym czasie skrobak RECLAR automatycznie przełączy się do trybu podstawowego)
 7. I gotowe! Po galwanizacji można nanieść krem lub zostawić cerę w spokoju, by w pełni wchłonęła preparaty, z których już korzystałaś.

A więc, wygląda łatwo, no nie? Jeżeli chcesz osiągnąć naprawdę jakościową galwanizację i wesprzeć jej działanie terapią świetlną, przeczytaj więcej o naszym skrobaku RECLAR.

 

Czytaj również…

Terapia świetlna: Co potrafi czerwone i niebieskie światło?

Cudowne działanie jonizacji: Jak działa spray ION Mist?

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Rabat na powitanie

Podaj adres email, a otrzymasz zniżkę na zakupy