O nas

Nasza historia

O produktach RECLAR pierwszy raz dowiedziałem się od koleżanki. Jak na swój wiek wyglądała fantastycznie, miała cerę bez jedynej zmarszczki. Zdradziła mi, że używa peeler marki RECLAR.

Wspomniała, że ma doświadczenie również z innymi markami, ale zdecydowanie odradzała mi tanie chińskie peelery, które z powodu nieodpowiedniego ostrza drażnią cerę. I co najważniejsze, tylko RECLAR zawiera rewelacyjną terapię świetlną do codziennego stosowania. Ponieważ akurat zbliżały się urodziny mojej żony, zacząłem przeglądać internet. Taki prezent na pewno sprawi jej radość!

W Europie peeler nie był wówczas dostępny na rynku, a jeśli już był, sprzedający oferowali go za ponad około 2 400 złotych. Bez względu na to, o jak rewelacyjny produkt chodziło, cena zdawała się mi zbyt wygórowana. I tak poszukiwałem dalej. Stwierdziłem, że peelery produkuje się w Korei.

Wtedy jeszcze nie miałem pojęcia, że Korea Południowa słynie z najwyższej jakości produktów kosmetycznych na świecie. Włożyłem w to cały swój wysiłek i wreszcie udało mi się zamówić kilka peelerów bezpośrednio u producenta marki RECLAR, który wówczas nie dystrybuował swoich produktów w Europie.

Żonie sprawił prezent wielką radość. Już wkrótce zaczęły zwracać się do nas jej koleżanki, którym opowiedziała o tym, jakie fantastyczne rezultaty przynosi używanie peeleru na jej cerę. Nie wiedziały jednak, gdzie można peeler kupić. Wówczas doszedłem do wniosku, że mogę wszystkim tym kobietom pomóc. Rozpocząłem negocjacje z producentem koreańskim, a w roku 2017 udało mi się nawiązać pierwszą współpracę handlową.

Ta dzięki coraz większej liczbie bardzo zadowolonych i zależnych od peeleru RECLAR:) klientów, doprowadziła potem do wspólnej dystrybucji produktów RECLAR w całej Unii Europejskiej.

Przed rozpoczęciem sprzedaży poddałem produkt testom, między innymi w salonach kosmetycznych, ponieważ interesowały nas również fachowe opinie na temat tego produktu. Kosmetyczki były zachwycone.

Według wielu jest lepszy, aniżeli droższe i „skuteczniejsze“ produkty od konkurencji.

Jeden z powodów to wysokiej jakości pozłacane ostrze, dzięki któremu peeler od RECLAR nadaje się do codziennego stosowania nawet do najbardziej wrażliwej skóry. Peeler RECLAR pomógł klientkom kosmetyczek nie tylko z odmłodzeniem cery, ale rozwiązał też dalsze problemy, jak na przykład trądzik, gojenie drobnych blizn i czarne punkty na skórze.

Po długich negocjacjach z producentem udało nam się uzgodnić bardziej korzystniejsze warunki sprzedaży. I tak dzięki znacznie niższej cenie przyrząd jest teraz dostępny również do domowego używania.

Od kupna prezentu dla żony dotarłem do otwarcia pierwszego oficjalnego e-shopu  z produktami RECLAR w Europie.  

Udało mi się zgromadzić zespół pozytywnie nastrojonych ludzi, z którymi wspólnie zapewniamy dystrybucję wszystkich produktów RECLAR. Ponadto mamy w Europie już kompletne magazyny i serwis, tak więc wysyłanie zamówień jest zwykle realizowane w ciągu 24 godzin.

Mam olbrzymią radość z tego, że teraz mogę pomagać w osiągnięciu ładnej, promiennej i zdrowej cery kobietom w całej Europie!

Jan Smid

Rabat na powitanie

Podaj adres email, a otrzymasz zniżkę na zakupy